Kac haftalik hamilelik tesekkur ederiz.

Hocam esimin son adeti mart 21 nisan 24 te doktorumuz hcg bakti ve deger 3565 cikti fakat karindan usg bakti keseyi goremedi sizce bu durum normalmidir kac haftalik hamilelik tesekkur ederiz.

Tahlil.com Cevabı : Gebelik kesesi 5. haftalık gebelikte görülebilir, haftası için sitemizdeki Gebematik'i kullanabilirsiniz..