Kafamı tutamıyorum bu her zaman olmuyor fakat bu aralar stresli bi dönemdeyim

merhaba kan değerlerim hgb 8,8 hct 25,7 mcv 47,5 mch 16,2 rbc 5,43 pdw 30 neu 7,258 lym 13,49 neu 83,15 diğerleri ortalama değerlerde yorgunluk, sanki başdönmesi gibi bi durum kafamı tutamıyorum bu her zaman olmuyor fakat bu aralar stresli bi dönemdeyim etkilermi bu arada talasami taşıyıcısıyım.

Tahlil.com Cevabı : Daha önceki kan sayım değerlerinizi bilmiyoruz, ancak taşıyıcı için bile kan değerleriniz oldukça düşük, ek olarak demir eksikliği anemisi olabilir, tetkiklerinizin yapılarak tedavi verilmesini öneririz