Kahverengi akıntım başladı ve buda yaklaşık 2 haftadır devam etmekte ne yapmalıyım ?

Primolut-n ilacı kullandım ve bunun bitiminde adet oldum adetim 1 hafta sürdü ve kahverengi akıntım başladı ve buda yaklaşık 2 haftadır devam etmekte ne yapmalıyım ?

Tahlil.com Cevabı : Hormonal bozukluğa veya enfeksiyona bağlı olabilir, bir sonraki adetinizden sonra da devam ederse doktora başvurmanızı öneririz.