pen*s vajinama girmedi ve içeri boşalma gerçekleşmedi, dışarı boşaldı

Mrb bnm son adet tarihim 25 Haziran ve adetlerim 5 gün sürer 30 unda bitti.bu tarihten sonra 5 Temmuz'da sürtünme yolu ile bi ilişki yaşadım.pen*s vajinama girmedi ve içeri boşalma gerçekleşmedi.dışarı boşaldı fakat vajene bulaşıp bulaşmadığından emin değilim.böle bi ilişkiden hamile olma ihtimalim?

Tahlil.com Cevabı : Düşük risk de olsa vardır..