kahverengi leke vardı bu durumda hamile kalma ihtimalim varmı?

merhaba geçen ayın 29 unda erkek arkadaşımla sürtünme yaşadık. fakat ben adetlydim yani adetim bittiği gün yaşadık sürtünmeyi boşaldı ama hemen temizledik . ertesi gün çamşırıma baktıgımda kahverengi leke vardı bu durumda hamile kalma ihtimalim varmı

Tahlil.com Cevabı : Cinsellik konusunda biraz daha bilgi sahibi olmalısınız. Sürtünme ile yaşanan ilişkilerde hamile kalınmaz.