Kalp transplantasyon hastasıyım

kalp transplantasyon hastasıyım ameliyat olalı 6 yıl oldu kontrol amaçlı tahlil yaptırdım. SEDİM 60 dk :54 SEDİM 120 dk:104 çıktı ne yapmam lazım. Kullandığım ilaçlar deltacortil 5mg cellcept 1000mg prograf 1mg diltizem 90mg ator 20mg. Ne yapmam acil yardım verebilirmisiniz

Tahlil.com Cevabı : Vücut savunmasını yada bağışıklığı azaltan ilaçlar aldığınız için enfeksiyon yönünden muayene olmanız yerinde olacaktır..