Kamu çalışanıyım checkupa gönderildik, checkup sonucunda dikkat çeken yüksek ve düşük değerler nelerdir?

Kamu çalışanıyım checkupa gönderildik, checkup sonucunda dikkat çeken yüksek ve düşük değerler nelerdir?HBs Ag 0,25(negative) 0-1and hcv3.jenerasyon 0,04(negative) 0-1hematoloji sonuç ref. ara.lym# (L) 1,16 1,3-3,5mono% (H) 10,3 5,1- 9eos% (H) 6,5 0,9- 4kolestrol sonuç ref.aratrigliserit (H) 294 200total kolestrol (H) 204 200

Tahlil.com Cevabı : Kolesterol ve trigliserit değerlerinizde hafif yükseklik var, diyet ve egzersiz düşürmede yardımcı olacaktır.