Tahlil sonuçlarıma göre Tahlillerde herhangi bir sorun varmı teşekkürler

Tahlil sonucum biyokimya laboratuvarı glikoz 90,üre 25,bun 11.7 ,kreatinin 0.59,kolasterol 173,trigliserit 83, Ast 18,Alt 14.Eliza laboratuvarı sonuçları HBsAg 0.23 durumu Non-react, Anti HCB 0.01 durum Non-react, Anti HBS 0.0 durumu Non-react. Tahlillerde herhangi bir sorun varmı teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sorun görünmüyor..