Kan değerimde GLOBULİN*3.72g/dL1.1-3.5 yüksek çıktı yorumlarmısınız ?

kan değerimde GLOBULİN*3.72g/dL1.1-3.5 yüksek çıktı yorumlarmısınız ?

Tahlil.com Cevabı : Globulin değeriniz az da olsa yüksek çıkmış.Tek başına çok da fazla fikir vermez, protein elektroforezi sonuçları ve klinik bulgularla çok daha iyi bir değerlendirme yapılabilir.Genel bir bilgi ve globulin yüksekliği hakkında bilgi almak için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz.Globulin yüksekliği nedir?