Kan değerlerim çok düşük. Hemoglobin değerim 6. Bu durum hamile kalmamı etkiler mi?

İyi günler kan degerlerim küçüklükten beri çok düşük hemogram seviyem 6 civarnda igne kan takviyesi fayda etmiyor. bu durum hamile kalmamı etkiler mi?

Tahlil.com Cevabı : Hemogram demekle hemoglobin testinden bahsetmişsiniz anlaşılan, hgb değeri 6 ise çok düşük.Her türlü sağlık sorununa yol açabilir.İlk fırsatta hematoloji bölümüne başvurunuz.