Kan değerlerim: HGB:10,9 HCT:35,3 MCV:78,6, MCH:24,3 MCHC:30,9 RDW:19 İdrar tahlilinde de eritrosit var

HGB:10,9HCT:35,3MCV:78,6,MCH:24,3MCHC:30,9RDW:19TİT SONUCUMDAKETON:15ERİTROSİT:9PROTEİN:25 dikkat çeken sonuçları yazdım sadece ne yapmam gerekir sizce hocam yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle kansızlık bulgularınız var,bunu söylemeliyim.TİT yani idrar tahlilinde eritrosit çıkması ise az da olsa kan olduğunu gösteriyor.Adet döneminde verilen idrar,vetya enfeksiyon,taş gibi durumlarda da görülebilir

z************* :

hgb 12.2 hct 37.4 mch 27.1 çıktı rdw ise 0.8 kaDAR FAZLA ÇIKTI BU DEОžERLERİ AÇIKLAR MISINIZ LÜTFEN

Cevap:

Kayda değer bir sorun yok sonuçlarda

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.