Kan değerlerim ve hormon değerlerim ile ilgili yorum yapabilirseniz çok memnun olurum... Hormon Tetkikleri Ferritin 292 ng/mL FT3 3.4 pg/mL

Öncelikle böyle bir uygulama için teşekkür ederim. 27 yaşındayım cinsiyetim Erkek - sigara alkol kullanmıyorum fakat bulunduğum ortamda sigara kullanan aile bireyleri bulunuyor. Kan değerlerim ve hormon değerlerim ile ilgili yorum yapabilirseniz çok memnun olurum...Hormon TetkikleriFerritin 292 ng/mLFT3 3.4 pg/mL FT4 1.220 ng/dL TSH 4.54 µLU/mVitamin B12 167.3 pg/mLFolik Asit 5.33 ng/mLHematoloji TetkikleriKan Sayımı Otomatik Hemogram (geniş panel) :Eritrosit (RBC) 5.8 x10^3/uLHemoglobin (HGB) 18.1 g/dL Hematokrit (HCT) 52.7 Ort.Erit.Vol. (MCV) 91.3 fL Ort.Erit.Hem.(MCH) 31.4 pg Ort. Erit. Hem.Kon.(MCHC) 34.3 g/dL Erit.Dağ.Gen.(RDW-CV) 13.0 Lökosit (WBC) 7.5 K/µL Nötrofil oranı (NEUT%) 50.7 K/µL Lenfosit oranı (LYMPH%) 38.1 Monosit oranı (MONO%) 9.2 Eozinofil oranı (EO%) 1.9 Bazofil oranı (BASO%) 0.1 Nötrofil sayısı (NEUT#) 3.82 K/µL Lenfosit sayısı (LYMPH#) 2.87 x10^3/ulMonosit sayısı (MONO#) 0.69 x10^3/ul Eozinofil sayısı EO#) 0.14 x10^3/ul Bazofil sayısı (BASO#) 0.01 x10^3/ul Trombosit (PLT) 115 K/mL Ort.Trom.Vol.(MPV) 11.9 fLTrom.Dağ.Gen.(PDW) 16.2 fl

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçlarınızı sağlıklı olarak yorumlayabilmemiz için sonuç raporundaki normal değerleri de belirtmelisiniz.Aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/tahlillerinizi-sorarken-referans-degerleri-normal-degerleri-mutlaka-yazmalisiniz