kan grubu ogrenirken hamile olup olmadigim belli olur mu? 18 yasima girmedim henuz.

merhabalar.. ben bugun kan grubumu ogrenmek için hastaneye gidecegim ama ayni zamanda hamilelik den supheleniyorum. gizlemem gerek bunu. kan grubumu bilmiyorim.acaba kan grubu ogrenirken hamile olup olmadigim belli olur mu? 18 yasima girmedim henuz.

Tahlil.com Cevabı : Kan grubu testinde gebelik anlaşılmaz bunun için ayrı test istemek gekekir.