Merhaba benim kan grubum A Rh (+), eşimin ise 0 Rh (-). Çocuk düşünüyoruz bir problem olur mu?

Tahlil.com Cevabı : Kan uyuşmazlığı ile ilgili yukarıdaki yazımızı okumanızı öneriyorum.Özetlemek gerekirse anne adayında yani bayanda RH negatif kan grubu olması gerekli uyuşmazlık için sizde ise böyle bir durum yok.