Wbc:5.33 hgb:10.2 pdw:11.3 mplt:13.3 rdw:8.7 rbc:4.16 hepsini yazamdım hocam ama ortalama olarak çok aşırı yükseklik var mı?

 Hocam merhaba.benim kan sayımı yaptırdığımda çıkan değerlerimden bazıları şunlar,endişe etmeye gerek yok dedi doktorum ama size de danışmak istedim.kansızlık belirtileri var mıwbc:5.33hgb:10.2pdw:11.3mplt:13.3rdw:8.7rbc:4.16hepsini yazamdım hocam ama ortalama olarak çok aşırı yükseklik ya da düşüklük yok,daha önceleri kansızlık nedeniyle ferrosaanol kullanmıştm,acaba tekrar başlamam gerekir mi?

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen Kansızlık sorununuz var