Kan tahlili sonucum 475.1 referans aralığı ise 5 bu testte referans aralıgını mı yoksa sonuc olan 475.1 mi önemli ve hamile miyim.

Merhaba, Kan tahlili sonucum 475.1 referans aralığı ise 5 bu testte referans aralıgını mı yoksa sonuc olan 475.1 mi önemli ve hamile miyim.Ultrasonda gebelik yok.Çok rica ediyorum.ham,le miyim? Ne olur cevap verin adetim 15 gün geçti ve dün kanamam vardı pıhtılaşma ile bugün çok az

Tahlil.com Cevabı : Gebelik olma ihtimali yüksek, Son adet terihinizden 5-6 hafta sonra ultrasonda görülebilir, Beta HCG takibi önemlidir, 4-5 gün sonra tekrarlayın, 2-3 kat artması gereklidir..