Kan tahlili yaptırdım. HBs Ag <0.01 INDEX 0 1 < 1 negatif yazmaktadır . bu ne demek oluyor?

Tahlil.com Cevabı : Tahlillerinizi inceledik, sonuçlarınız normal.Bir sorun görülmüyor.

m************************* :

merhaba anne olmak istiyorum dün kan tahlili yaptırdm beta hcg 0.16 çıktı fakat ilişkimiz daha 12 gün oldu normal mi yoksa hamile değil myiim so radan bu değer yuksellir mi ilerleyen haftalarda

Cevap:

Test negatif, ancak testi çok erken yapmışsınız, adet gecikmesi olur ise testi tekrarlayın..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.