Kan tahlilimde CRP I.S DEGERIM 0.52 cikti normali 0.5 ne yapmam lazim cok mu yuksek?

İyi gunler ben bi bilgi almak istiyorum benim kan tahlilimde CRP I.S DEGERIM 0.52 cikti normali 0.5 ne yapmam lazim cok mu yuksek tedaviyle duzelirmi...tesekurler lutfen bilgilendirin

Tahlil.com Cevabı : CRP değerinizi normal olarak değerlendiriyorum.