Kan testi sonucumda iki değer yüksek çıktı rbc değerim 24 ve wbc değerim 156 çıktı bu ne demektir

 Merhaba hocam ben 34 yaşındaym benim kan testi sonucumda iki değer yüksek çıktı rbc değerim 24 ve wbc değerim 156 çıktı bu ne demektir tşk

Tahlil.com Cevabı : Her iki değer de çok yüksek.Mutlaka araştırılmalı bir kan hastalığınız olabilir.Tercihen bir üniversite hastanesinin Hematoloji bölümüne bir an önce  başvurun.