Dışkı mikroskopisi sonucuna göre ; 3-4 lökosit, 6-7 eritrosit, 2-3 helmint yumurtası görüldü.

Dışkı mikroskopisi sonucuna göre ; 3-4 lökosit, 6-7 eritrosit, 2-3 helmint yumurtası görüldü. Ige Total sonucuna göre ; Değer 898 çıktı referans aralığı 0-100 hangi doktora gitmeliyiz? bu iki testin alakası var mıdır? Ige değeri niye bu kadar yüksek?

Tahlil.com Cevabı : Ig E yüksekliği alerjik hastalıklarda, parazit enfestasyonları, bronkopulmoner aspergillosis, astma, hiperimmünglobulin E sendromu ve Wiskott-Aldrich sendromunda görülür. Sizde muhtemelen parazite bağlı bir yükseklik mevcut. Bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına muayene olmalısınız.