Beta hcg 1.20 mIU/ml 8,0 çıktı suan adetim den 5 gün geçti sizce bu sonucun üstüne tekrar test yaptirmalimiyim?

Merhabalar ben 30.08.2016 da kan tahlili yaptırdım sonucu beta hcg 1.20 mIU/ml 8,0 çıktı suan adetim den 5 gün geçti sizce bu sonucun üstüne tekrar test yaptirmalimiyim?

Tahlil.com Cevabı : Son çıkan sonuç 8 ise bu değer yüksek.Hamilelik belirtisi olabilir.
1,20 de ise hamilelik yoktur.