Kan testi yaptirdim deger 3.9 cikti adetime 1 hafta var hamile olma ihtimalim var mi?

28 eylulde iliskiye girdik dun Kan testi yaptirdim deger 3.9 cikti adetime 1 hafta var hamile olma ihtimalim var mi?

Tahlil.com Cevabı :  Gebelik testini erken yaptırmışsınız.Gebelik testinin ne zaman yapılacağına dair Tahlil.com'da bir çok uyarıda bulunduk.Aşağıda bu konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Gebelik testi ideal olarak ne zaman yapılmalıdır?