Kan testim sonucunda ; ALT 273 CRP 2,165 Kolesterol 300 LDL Kolesterol 201 Sedimantasyon değeri 58 çıktı.

Merhabalar ;Kan testim sonucunda ;ALT 273CRP 2,165Kolesterol 300LDL Kolesterol 201Sedimantasyon değeri 58 çıktı…ciddi bir sorun var mı dır acaba ?

Tahlil.com Cevabı : Evet olabilir, kolesterol değerleriniz oldukça yüksek, ALT testi de aynı şekilde.Karaciğer ultarsonu ve ilave testler de istenmeli