Kan testimde ast 35 alt 77 mchc 35.8 ve mpv 11.5 çıktı diğerleri normal düzeyde.bu ne anlama geliyor acaba?

Tahlil.com Cevabı : ALT bir karaciğer fonksiyon testidir, bu da az da olsa yüksek çıkmış

n********* :

MERHABA BEN 07/03/2013 BETA TESTİ YAPTIRDIM 8.27 ÇIKTI ACABA GEBELİK VARMIDIR?

Cevap:

Yoktur

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.