Kan testinde değerim 0.100 çıktı. Hamilelik söz konusu mu?

Hocam ben en son 26 aralikda adet oldum 4 subatta kan testi yaptim deger.0.100 cikti gebelik yok dedi dr ama daha adet gormedm kan testinin yanli cikma ihtimali ver mi ve kan testindn sonra gebe kalmis olabilirmym bunun icin adet gormemis olabilir miyim

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda testi tekrarlamanızı öneririz..