Mukuslu sahalarda 8-10 lökosit ve eritrosit görüldü. parazit görülmedi. Not:Gaita taze kan içermektedir.Neden olabilir nasıl yorumlanır..

ebeğim 4 ay 10 günlük 1 haftadır balgamlı öksürüğü var dr 3 gün önce macrol ve peditus verdi.bugün kakasından kan geldi.tahlil sonucu : gaitada amib-giardia negatif. Mukuslu sahalarda 8-10 lökosit ve eritrosit görüldü. parazit görülmedi. Not:Gaita taze kan içermektedir.Neden olabilir nasıl yorumlam

Tahlil.com Cevabı : Amip genellikle ağız yoluyla bulaşır, verdiğiniz ek besinlerin veya ellerinizin temizliğine dikkat etmeniz gereklidir..

e************* :

18 yaşnda bakire bir kızm sevgmle sevişrken kendmze dur diyemedk üzermzde hiçbşey yoktu sevglm sürtünürken pen*sini biraz içeri soktu ne kadr soktuğunu girip girmedğini bilmyor ve biraz geçtkten sonra pembemsi kan geldi gün içinde kilodumda hafif batmalar oldu kızlığım bozulmuş mudur ?

Cevap:

Bu durumda kızlığınız bozulmuş olabilir.Kadın doğum muayenesinden sonra detaylı bilgi alınabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.