kan testlerimin sonucunda RF 10,4 çıktı ne anlama geliyor?

merhabalar, 28 yaşındayım yüzde 60 oranında sabahları kalktığımda ellerimin eklem yerlerinde şişmeler kızarıklık ve hafif kaşıntılar oluyor.özellikle işaret parmaklarım içe doğru eğiliyor ve ellerimi hareket ettirmekte zorluk yaşıyorum..birde ayak bileklerimde sürekli ağrı var. kan testlerimin sonucunda RF 10,4 çıktı. bu normalmidir..teşekür ederim..

Tahlil.com Cevabı : RF değeriniz yüksek çıkmış.İlave testler de yapılacaktır.