Kan ve idrar tahlili yaptirdim ureye vb seylere bakildi ancak hamile olup olmadigima dair baktirmadim ayrica eko ve ekg cekildi hamile olsam anlaşılır mı?

Merhaba ben kan ve idrar tahlili yaptirdim ureye vb seylere bakildi ancak hamile olup olmadigima dair baktirmadim ayrica eko ve ekg cekildi hamile olsam bunlardan anlasilir miydi

Tahlil.com Cevabı : Bu testlerin hiçbiri hamilelik yönünden bilgi vermez.

E********* :

Merhaba;
6 aylik evliyim 22 yasindayim korunma olmadi. Hormon testlerimde FSH 14,1 cikti ve ESTRADİOL 35 cikti TSH 4,365. Gebelik sansim dusuk mu

Cevap:

Hormon testlerinin yorumlanmasında, testlerin referans değerleri, kanın adetin hangi döneminde alındığı ve  yaş gibi bilgilere gerek vardır.Sorunuzu belirtilen kurallarımıza göre  sormanız durumunda cevaplayabiliriz.

Aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Hormon tahlili soran bayanların okuması gereken uyarılar

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.