Kanamayla hastaneye gittim.Beta HCG değerlerimde de düşme var.

 06.03.2013 de yaptirdigim hcg degeri 29.82 cikti.07.02.2013 kanamayla hastaneye gittim ve 24 cikti.bugun tekrar gittim ve yine 24 hala kanamam var.hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Her ne kadar Beta HCG değerlerin yükilişkie de, kanamanız olması ve değerlerde düşme olması sağlıklı bir hamilelik  olmadığı yönünde bulgu vermekte.