Kanda RBC 5.56 PDW 21.3 üre 12.8 çıktı. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Merhabalar.20 yaşında meme ca geçirmiştim. Şuan 30 yaşındayım. 6 haftalık hamileliğim var.idrar testinde bol bakteri, epitel hücre 8 , lökosit 12 çıktı. Strip ile yazan bölümde glukoz negatif yazıyor. Kanda RBC 5.56 PDW 21.3 üre 12.8 çıktı. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarınızda enfeksiyon olabilir, idrar kültürü yaptırmanızı ve sonucuna göre tedavi almanızı öneririz..