:Kanda yuksek derecede alkol varsa, kan testinde esrarı göstermeme gibi bir şansı var mıdır?

Kanda yuksek derecede alkol varsa, kan testinde esrarı göstermeme gibi bir şansı varmıdır?

Tahlil.com Cevabı : Aralarında bir ilişki yok, hangi madeyi kullandıysanız ilgili tahlil yapıldığında o madde testlerde çıkacaktır.