Kanımda ferritin oranı 6.5 1.5 yıldır demir ilacı kullanıyorum sizce bu normal mi ?

 Kanımda ferritin oranı 6.5 1.5 yıldır demir ilacı kullanıyorum sizce bu normal mi

Tahlil.com Cevabı : Bir süre daha kullanmanız gerekebilir ilacınızı. Ayrıca demir içeren diyet ve demir eksikliğinin sizde neden kaynaklandığına dair araştırıcı tahliller de yapılabilir.