Kardeşim var işe başlayacak kan ve iddar testi istediler bu testlerde uyuşturucu kullandığı saptanırmı

Koteks veya koreks adiyla bilinen uyuşturucu madde kullanan bir kardeşim var işe başlayacak kan ve iddar testi istediler bu testlerde uyuşturucu kullandığı saptanırmı

Tahlil.com Cevabı : Özellikle istenmedikçe çıkmaz ancak kardeşinizin profesyonel yardım alması gereklidir..