Öksürmeyi kesince nefes alışverişimde engel oluyo problem nedir acaba?

ilk başta griptim boğazlarım ağrıyodu öksürüyodum sonra hastalık geçer gibi oldu fakat hala öksürüyorum ama bu sefer ciğerlere inmiş gibi öksürmeyi kesince nefes alışverişimde engel oluyo problem nedir acaba?

Tahlil.com Cevabı : Akciğerlerinizin muayene edilmesini öneririz..