karnım şişti gibi hissediyorum böyle bir durumda hala risk varmı?

Hocam erkek arkadasım 23 mayısta yanımda eline boşaldıktan sonra elini ıslak mendille sildi 2 dakika sonra vajinama dokundu.Ben 26 mayıs 25 haziran ve 22 temmuzda adet oldum hepsi 7 gün sürdü.Sanki karnım şişti gibi hissediyorum böyle bir durumda hala risk varmı? Test yapmalımıyım? Teşekkür ederim..

Tahlil.com Cevabı : Çok defa normal düzende adet görmeniz hamilelik düşüncesini ortadan kaldırır.