Sevgilimle hastayken ters ilişkiye girdim ve içime boşaldı.adetimi oldum test de yaptım negatif çıktı fakat hala karin bölgemde hassasiyet var?

Merhaba ben sevgilimle hastayken ters ilişkiye girdim ve içime boşaldı.adetimi oldum test de yaptım negatif çıktı fakat hala karin bölgemde hassasiyet var göğüslerim de acıyor .psikolojik midir ?

Tahlil.com Cevabı : Adet olunmuş ve test negatif olduğu için hamileliği düşündürecek hiç bir neden görülmemektedir. Şikayetlerinizin nedeni yaşadığını stres olabilir.