.Karnımda acayip bir şişlik var ,gögüs uçlarım çok acıyo,kasıklarım çok acı şeklinde ağrıyor,sağ bacağım kasığımdan kasılıyor sebebi ne olabilir?

7 ocakta adet oldum 6 gün sürdü. bittiği günden beri gün aşırı ilişki yaşıyorum. şu an adetime 12 gün var.Karnımda acayip bir şişlik var ,gögüs uçlarım çok acıyo,kasıklarım çok acı şeklinde ağrıyo,sağ bacağım kasığımdan kasılıyor sebebi ne olabilir?

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarınızda sorun olabilir.Yumurtlama sırasında da bu tür ağrılar olabili.r