Merhaba erkek arkadaşımı ağızdan yoldan boşalttım ağzıma değilde göğsüme boşalmasını istedim göğsümden göbeğime doğru indi

Merhaba erkek arkadaşımı ağızdan yoldan boşalttım. Altımda iç çamaşırı vardı ve su ile yıkadım göbeğimi ve iç çamaşırımın üst tarafları sudan dolayı ıslandı sızma ihtimali var mıdır

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com:Küçük yaşlarda olup cinsel konularda bilgi sahibi olmadan cinsel deneyim yaşayan sizler gibi pek çok okurumuz var.Bu tür ilişki sonrası hamilelik korkusu ile bizlere bir çok soru geliyor.Bize yazdığınız ilişki türünde hamilelik ihtimali pek mümkün görülmüyor.Tahlil.com doktorları olarak size önerimiz mutlak suretle aşağıdaki bağlantıyı dikkatle okuyup hamilelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmanız.Aşağıdaki bağlantıda belirtilen yazıları ve sorulmuş benzer soru ve uzmanlarımızca verilen cevapları dikkatle okursanız bu konuda bilgi sahibi olacağınızı umuyoruz.Hamilelik hangi tür ilişkilerde olur, ne tür ilişkilerde olmaz?