Karnımda aralıklarla ağrılar ve idrarda değişiklik koku var.Sizce hamile miyim?

ıyı calısmalar cocuk istiyoruz.. son regl gunum 5mayıstı.Bılıyorum gecıkme cok az ama bazı belırtıler var gögüslerimde sıslık ve dayanılmaz agrı12 gunden fazla oldu baslayalı.karnımda aralıklarla agrılar ve ıdrarda degısklık koku felan sızce hamılemıyım? tahlil yapmami nezaman onerirsiniz ?tsk

Tahlil.com Cevabı : Adetinizde gecikme en az bir haftayı geçtikten sonra test yaptırmanız uygun olur. Bu şikayetler hamile olduğunuzu göstermez.