Karşı cins ile ağızdan yolla yaşadığım şüpheli temas yüzünden resmen hayatım mahvoldu

Merhabalar hocam, Karşı cins ile ağızdan yolla yaşadığım şüpheli temas yüzünden resmen hayatım mahvoldu.. 22.ve 30.günlerde 4.Jenerasyon Hiv Duo Ultra testi yaptırdım Mavi Labratuarda.Oradaki danışman konuyu kapatmamı baska test yapmama gerek olmadığını belirtti ancak bende kasık kıllarında kalıntı alt karın agrısı vb belirtiler yaşıyorum.sizce bu testlerle güvenilir ve yeterli midir ?

Tahlil.com Cevabı :

Güvenilir bir merkezde yaptırdıysan sorun yoktur. Sonuca güvenmeliyiz.