Yaşadığım şüpheli bir ilikşiden 10 ay sonra özel bir hastanede aşağıdaki tetkikleri yaptırdım değerlendirir misiniz?

Yaşadığım şüpheli bir ilikşiden 10 ay sonra özel bir hastanede aşağıdaki tetkikleri yaptırdım. Tetkik sonuçlarını yorumlamanızı ve varsa yapılması gereken ilave tetkikleri belirtmenizi rica ederim. TEST SONUÇ BİRİM (REFERANS) ANTİ HBs 485,8 IU/L (10 - 2000) ANTİ HIV 0,405 S/CO (0 - 1) HBsAg (Kemoluminesans veya benzeri) 0,285 (0 - 1)

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal.Ancak Hepatit C de cinsel ilişki ile bulaşabilmektedir.Bu testi yaptırmamışsınız