Kas ve kemık romatızma hastalıgı yuzunden hastanede uzun sure kaldım ve fazlaca ılac tedavısı gordum kortızonlu ılaclar kullandım

 Kas ve kemık romatızma hastalıgı yuzunden hastanede uzun sure kaldım ve fazlaca ılac tedavısı gordum kortızonlu ılaclar kullandım 6 aydır ılacları kullanmıyorum en son yaptırdıgım kan sonucunca ANA 1/160 cıktı yenıden hastamı oldum

Tahlil.com Cevabı : ANA titresi pozitifçıkmış ancak bu bir hastalık tanısı içintek başına yeterli değil.,Konuya dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.ANA pozitifliği