Kasığımın sağ bölgesinde oturup kalkarken ağrı oluyor ara sıra. idrar tahlilimde sadece ketonda artış olduğunu söyledi doktor

Kasığımın sağ bölgesinde oturup kalkarken ağrı oluyor ara sıra. idrar tahlilimde sadece ketonda artış olduğunu söyledi doktor ilaç veya tedavi uygulamadı bu artış neden olabilir?

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz bulgularla bir hastalık tanısı koyulamaz.Ancak ilave tahlillere gerek olabilir.Öncelikle üroloji bölümüne başvurunuz.