Kasık ağrılarım var mens olacakmışım gibi. Her ihtimale karşı folik plus alıyorum3*1. Sizce doktor gitmeliyim?

Merhabalar . En son mensim 20ocakta başladı.ve ben antibiyotik kullandım beş gün biteral tablet ayın 11-15 de. Ve 15 tesadüfen betahcg ;5.9 çıktı. Bugün yani ayın18 de: 169 çıktı. Kasık ağrılarım var mens olacakmışım gibi. Her ihtimale karşı folik plus alıyorum3*1. Sizce doktor gitmeliyim?

Tahlil.com Cevabı : 1-2 hafta sonra kontrole gitmenizi öneririz, henüz erken olduğundan ultrasonografik olarak değerlendirilemeyebilir..