Beta HCG değerim 226 çıktı. Hamile miyim?

 Subat 1 de adet oldum ve 14 unde kanamam tekrar oldu dr a gittim usg de bisey yok dedi betahcg 226 cikti. Iki gun sonra tekrer bakalim dedi. Kanamam damla damla hala var. Acaba hamilemiyim yyoksa dis gebelik mi ?

Tahlil.com Cevabı : Sonuç olarak kanama olması olağan bir durum değil. Ancak Beta HCG değerinizde hamilleik lehine.Bu durumda önümüzdeki günlerde yapılacak muayene, tahlil ve ultrason muayenelerini beklemelisiniz.