Kasık agrısı sıskınlık ve bel agrısı

merhaba.erkek arkadasımla ayın 4.unde ilişkiye girdik.ayın 16.sında reglı oldum fakat regli gunumden bu zaman kasık agrısı sıskınlık ve bel agrısı bacaklasrımda agrı hıssedıyrm.test yaptm negatif cıktı hamile olma ihtimalim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Bu bulgularız için kadın dğum uzmanına muayene olmanızı öneririz, enfeksiyon olabilir..