Goguslerimde agri var

Merhabalar benim 3 aylik adet tarihlerim 1.10-30.10 25.11 Goguslerimde agri var kasigimin da bir tarafında igne gibi ara ara sancilar geliyor aksamlari mide yanmasi ve bulantim oluyor adetim henuz gelmedi 3 gun once hcg yaptirdim sonuc 2.00 bu degerin degismesi mumkunmu?

Tahlil.com Cevabı : Kasık ağrısı, sancılar varsa enfeksiyon yönünden kadın doğum uzmanına gitmenizi öneririz..