Kasık ağrısı ve regl olamamaktan 26mayısta doktora gittim

Merhaba, Sat 7 nisan civarı. Kasık ağrısı ve regl olamamaktan 26mayısta doktora gittim rahim kalınlaştığını ve betahcgnin 89 olduğunu söyledi.28 nisanda sonuç 211 çıktı ve sağlıklı 10 gün sonra kalp atışını duyabiliriz şu an bikaç günlük dedi. tarihleri uyuşmaması sorun yaratırmı? Regl hep duzensiz.

Tahlil.com Cevabı : Adet tarihleriniz düzensiz ise olabilir, bebeğin ultrasonografi ile görülmesi önemlidir..