Kasıklarımda agrı var rahatsızlıgım üstünden 8 gün geçti hastaneye gittim kan tahlili verdim

 Kasıklarımda agrı var rahatsızlıgım üstünden 8 gün geçti hastaneye gittim kan tahlili verdim fakat makina agrızalı oldugu için alınan kan tahlili sonucumu 7 saat sonra aldım makina yapılınca ilk benim kan tahlilimi koymuşlar ve kan tüpümü gördügümde dışardaydı. deger0-5 sonuç 1,2 çıktı hamilemiym

Tahlil.com Cevabı :  Hamile değilsiniz, Beta HCG değeriniz düşük. 10 ve altı çıkan Beta HCG değerleri gebelik olmadığnı düşündürmektedir.Beta HCG testi ile ilgili detaylı bilgi almak ve konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve verilmiş cevabı okumak için tıklayınız...https://tahlil.com/blog/beta-hcg-gebelik-haftasina-gore-beta-hcg-degerleri-307