Kasıklarımdaki ağrı ve akıntı sebebiyle doktora gittim

merhaba ben kasıklarımdaki ağrı ve akıntı sebebiyle doktora gittim idrar tahlili yaptırdım sonuçlar aşağıdaki gibi.doktorum bol bol su iç dedi ve ilaç vermedi. İDRAR dansite:1.018 ph:6 protein:negatif(+-) blood:+(+1) lökosit {E} ++ İDRAR MİKROSKOBİSİ eritrosit:1-2 lökosit:5-6 yassı epitel:2-3

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarında enfeksiyon olabilir. İdrar kültürü yapılıp sonucuna göre tedavi olmalısınız. Geçmiş olsun..